Praha - Hned od úvodních minut Letci z Letňan dali najevo, že jsou na zápas výborně připravení. Kompletní kádr se všemi oporami a Havlínem v brance šli hned v ůvodu do vedení po využité přesilové hře. Lomnice vyrovnala díky přesilovce 5 na 3, Mizerou. Ke konci druhé části nejprve chyba na útočné modré čáře vedla k přečíslení a tlaku v obranném pásmu hostí. Letňanští vstřelili branku a šli do jednogólového vedení. Pak přišlo desetiminutové vyloučení obránce hostí za nesportovní chování. Na začátku druhé třetiny Letňany přesilovku využily. Lomnice začátek třetiny nezvládla a oslabená v obraně inkasovala ještě dvakrát v krátkém časovém úseku. Lomnice vystřídala brankáře. Do branky přišel Martin Dulák. Letňany v patnácté minutě druhé třetiny přidaly šestou branku, střelcem byl Štěpán. Lomnice prohrála druhou třetinu 4:0! Tím rozhodla o své vysoké porážce. Ve třetí třetině se hosté snažili výsledek alespoň korigovat. Třetina skončila smírně 4:4. Za hosty se trefil Rudiš a čistý hattrick zkompletoval Knap.

" />
Redakce, 10.10.2016
Letňany nepřipustily překvapení. Neděle - výhra nad Děčínem.

Ohasy trenérů : Martin Knap

"Porážka to je pro nás krutá, ale spravedlivá. Byli jsme nekompletní, ale to nás neomlouvá. Naopak soupeř se na nás dobře připravil, nastoupil v plném složení a předvedl výborný výkon. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi špatně a zde jsme celý zápas ztratili. Blahopřejeme letňanským k výkonu i k vítězství. Musíme se z této porážky poučit."

Lomnice n/p - Začátek nedělního zápasu patřil jednoznačně hostům z Děčína. Byl jich plný led a po 10 minutách to bylo 0:2. Uspokojeni tímto vedením polevili v bruslení a lomnčtí vyrovnali Knapem a Ješkem. Nástup do druhé třetiny měla o poznání lepší Lomnice. Ihned po skončení oslabení v první minutě druhé třetiny nejprve Kedršt a v páté minutě v přesilovce Maryška poslali domácí do dvougólového vedení. Ve třicáté páté minutě utkání projel celým hřištěm Kvaček a snížil střelou mezi betony Duláka. Před koncem druhé části hry po ekvilibristickém kousku Knapa zvýšil po ideální přihrávce Kedršt a o dvě minuty později je napodobila svou zakombinací trojice Rudiš, Srnský a Kuch. Posledně jmenovaný zvýšil na 6:3. Ve třetí třetině Lomnice zvýšila na rozdíl čtyř branek Rudišem a polevila ve svém výkonu. To mělo za následek snížení stavu na konečných 7:5 pro domácí.