hc lomnice nad popelkou
Klub, 11.12.2023
Lomnice poprvé doma zaváhala. Všechny body si odvezl Jičín
L O M N I C E - Muži poprvé v sezóně doma nevyhráli. Po vyrovnané první třetině rozhodl Jičín ve druhé části o svém vítězství a potvrdil vzrůstající formu.
Lomnice v první třetině hýřila aktivitou, ze které vyústily i dvě přesiové hry. Ty bohužel zůstaly nevyužity a tak se do kabin odcházelo bez vstřelené branky na obou stranách. Čtyři domácí vyloučení určily ráz druhé části hry. Jičín převzal aktivitu a trestal chyby domácích. Třetí branka do šatny v čase 39:34 pak odpor Lomnice zlomila definitivně. I ve třetí části se domácí nevyvarovali faulům a tak na nápor nezbyly síly.
Situace v tabulce KLM se vyrovnává a dva poslední letošní zápasy tak přidávají na důležitosti. V sobotu 16.12. zajíždíme na půdu Frýdlantu, který již podruhé za sebou obdržel 8 branek a po dobrém startu se trochu trápí. Kalendářní rok zakončíme v pátek 22.12. od 18:00 hod. přivítáme v dohrávce odloženého utkání HC Varnsdorf.