Lomnice n/P - Hokejisté Lomnice na začátku sezóny v krajském přeboru válejí. Už pět zápasů za sebou neprohráli. V utkání s Turnovem zápas zcela ovládli. Rozhodnutí přišlo již v první třetině, kterou domácí vyhráli 5:0. Skóre otevřel již ve druhé minutě Jaroslav Kedršt, po hrubé chybě hostující obrany. Druhý gól vstřelil Vladimír Martinec v 10. minutě prudkou střelou od modré čáry. Třetí gól po přihrávce Petra Karáska dopravil pod horní tyčku David Knap. V 19. přidal čtvrtý gól Jiří Junek střelou mezi nohy brankáře Bažanta a v zápětí pátý gól do šatny zaznamenal ve 20. minutě opět Vladimír Martinec po přihrávkách Lukáše Syrovátky a Jaroslava Kedršta. Druhá třetina byla z pohledu střel pro lomnické nejpříznivější. Turnovskou branku zasypali sprškou 15 střel, ale jejich produktivita byla velmi nízká. V síti skončil pouze doražený puk, kdy ho po střele Radka Lemfelda do sítě zametl Michal Vala. Třetí třetina se dohrávala již v poklidném tempu. Domácí v ní přidali ještě čtyři branky. Jednou brankou přispěl Jiří Junek a Jan Rutkovský. Daniel Drahoňovský šikovně tečoval střelu Davida Kucha nad levý beton ležícího Bažanta. Branku v závěrečné části přidal ještě obránce Vladimír Martinec a zkompletoval tak svůj hattrick v tomto zápase. Těsně před koncem se do úniku dostal hostující Petr Jágr, ale byl zastaven jen za cenu faulu. Rozhodčí nařídil trestné střílení, které Jágr proměnil střelou do horního rohu branky a tím těstně před koncem zápasu sebral spolehlivě chytajícímu Janu Mrázkovi čisté konto. Příští neděli čeká lomnické hokejisty i diváky nadmíru atraktivní soupeř. Do Lomnice přijede loňský vítěz pražského přeboru a letos rovněž neporažený celek HC Letci Letňany. Očekává se ještě větší návštěva než dnes, kdy na utkání přišlo fandit přes 250 diváků. Přijďte v neděli vytvořit bouřlivou atmosféru a podpořit naše borce v těžkém boji o první příčku.