Lomnice n/P – Domácí hokejisté si zkomplikovali závěr zápasu, ale nakonec zvítězili.

Redakce, 21.10.2018
Lomnice zdolala Varnsdorf

Po úvodní dvacetiminutovce asi nikdo z přítomných nepochyboval, kdo je favoritem tohoto zápasu. Naši hokejisté šli do pohodlného třígólového vedení a přes zaváhání tři minuty před koncem této části hry měli herní převahu. Druhá část přinesla sérii nepřesností na straně domácího týmu. Soupeř se začal osmělovat a několikrát nebezpečně v přečíslení zaútočil. Klid na domácí hole nepřinesla ani dlouhá dvojnásobná početní výhoda. Oba brankáři podrželi své týmy a třetina skončila bez branek. Nepřesná hra a střelecké trápení na obou stranách pokračovalo i v závěrečné části. Hosté necelé tři minuty před koncem dokázali skórovat. V úplném závěru došlo i na power-play, ale domácí podobně jako před týdnem v Liberci těsný náskok uhájili.