Hokejisty Lomnice čeká pět zápasů v devíti dnech. Takový je program Hokejového klubu Lomnice nad Popelkou v následujícím týdnu. Svěřenci trenérů Martina Knapa a Jiřího Nováka vyraží v sobotu po poledni na cestu do Prahy, kde mužstvo sehraje zřejmě jeden z nejtěžších zápasů sezóny s Hvězdou Praha. Už v neděli hraje Lomnice doma s nováčkem z Varnsdorfu a v úterý zajíždí na lounský led. Ve středu a v pátek čeká hráče lehký trénink. V sobotu odehrají derby v Turnově a v neděli zakončí zápasovou sérii doma s Olympikem Praha. Do této šňůry zápasů se zapojí celý kádr mimo zraněných Rutkovského a Lemfelda. Místo nich budou znovu povoláni junioři. Kádr zužovala marodka. Do týmu se vrátili i v předchozích dnech lehce zranění hráči, ale i tak bude pět zápasů v řadě pořádnou prověrkou. Trenéři si přejí, aby byli všichni hráči zdraví a dalo se zápasové zatížení rozložit mezi co největší počet hráčů. Na domácích zápasech je patrná stále stoupající návštěvnost doufejme, že tento trend bude pokračovat a diváci si najdou cestu na zimní stadion. Domácí zápasy začínají v neděli 15.11. a 22.11 od 18.hodin. V Turnově se hraje od 16.30.

Redakce, 13.11.2015
Lomnickým hokejistům začíná herní týden