Lomnice n/P, Česká Lípa - Bez šesti hráčů základní sestavy, které nahradili junioři, sehráli Lomničtí hokejisté dva velmi podobné zápasy. Zatímco v sobotu se misky vah na začátku třetí třetiny naklonili na stranu Roudnice. V neděli se pomyslná váhová ručička přiklonila na stranu Lomnice. V obou zápasech naši hokejisté v prvních třetinách tahali za kratší konec a byli horším celkem na hřišti. V druhých třetinách jasně dominovali. Obě utkání se rozhodovala na začátcích třetích třetin. V sobotu však nejdříve v dvojnásobném a poté v oslabení čtyř proti pěti třikrát inkasovali a šestý gól obdrželi v power-play do prázdné branky. V neděli naopak ve třetí třetině čtyři branky vstřelili. Oba zápasy měly své třígólové střelce. V sobotu Darka Rudiše, v neděli Jiřího Junka. Největší kaňkou tedy zůstalo zranění ramene obětavého bojovníka Radka Lemfelda.

Redakce, 09.11.2015
Muži s poloviční úspěšností