Nová Paka - Lomničtí bojovníci na hokejisty z Nové Paky tentokrát vyzrát nedokázali. Rozhodla hned první dvacetiminutovka, po které se domácí ujali vedení 2:0. Po přestávce Lomnice zlepšila pohyb a začala získávat mírnou převahu. Série několika vyloučení je však dostala znovu pod tlak, což mělo za následek třetí gól v jejich síti. Po druhé přestávce se projevila zvýšená aktivita a Lomnice svého soupeře přehrávala. Snížení mohl zařídit postupně Kotula, Knap, Vašek, nicméně proti novopackému brankáři Dresslerovi se nedokázali gólově prosadit. V případě Vaška mu pomohla tyč. Hokejisté Lomnice se dočkali zaslouženého snížení až v 57.minutě, když situaci dva na jednoho po přihrávce Vaška zasunul do odkryté klece zkušený Petr Karásek. Nedaleko k vstřelení dalšího gólu byl i Jakub Syrovátka, tentokráte se ale postavil do cesty kotouči levý beton strážce novopacké branky. Přípravné utkání tedy skončilo 3:1 pro domácí.

" />
Redakce, 13.09.2015
Oslabený tým podlehl v přípravě Nové Pace

Ohasy trenérů : Martin Knap

Do zápasu jsme vstoupili v okleštěné sestavě. Řada hráčů dostala volno k doléčení drobných zdravotních problémů, aby byli 100% připraveni na ostrý začátek sezóny příští týden. Hned šest hráčů základní sestavy nenastoupilo. Lukáš Syrovátka, Kedršt, Ševčík, Rudiš, Kuch a Martinec. Na tento fakt se však nelze vymlouvat. Byla to naše volba. Soupeř dominoval v první třetině a dokázal po našich chybách v obraném pásmu dvakrát skórovat. Po přestávce jsme zlepšili pohyb a dostali soupeře pod tlak. Série našich vyloučení, která nás stála mnoho sil, dostala soupeře znovu na koně. Ve třetí třetině jsme měli více ze hry, ale dokázali jsme vstřelit po někalika gólových šancích pouze jednu branku. Velmi dobrý výkon podali oba brankáři.