Turnov - Na začátku první třetiny zápasu hosté darovali Turnovu přesilovou hru, když obránce vyhodil puk přes plexisklo. Turnov přesilovku nevyužil, ale získal mírnou převahu. Lomnické v úvodní třetině přestřílel v poměru 12:8, ale Lomnice šla do vedení. Nejdříve v sedmnácté minutě rozehrál Martinec na Rudiše, ten našlápl a přebruslil obranu Turnova. Zakončil beckhandovou střelou pod horní tyčku Fikrta. O dvě minuty později Ješko přihrál na kruhy Knapovi a ten střelou bez přípravy překvapil domácího brankáře. V polovině zápasu po nedorozumění lomnické obrany se k puku dostal Růzha a přihrál před branku Jágrovi, který nikým nekrytý skóroval střelou nad ledem k levé tyči Mrázkovi branky. Ve třicátéšesté minutě šel za podražení na dvě minuty Růzha na trestnou lavici a Lomnice využila přesilovou hru. Lemfeld přihrál Martincovi, ten vystřelil a jeho střela se odrazila od brusle Knapa a od domácího hráče do turnovské klece. Druhou třetinu střelecky vyhrála Lomnice v poměru 12:6 a držela dvoubrankové vedení 1:3. Na začátku třetí třetiny přišel rozhodující zvrat v utkání. Nejdříve ve čtyřicátétřetí minutě zavážel do pásma kotouč Maděra v situaci dva na dva a přihrál pod holí hostujícího obránce Isachovi, který nebyl zcela pokryt a vstřelil kontaktní gól. O dvě minuty na to hráč Lomnice přihrával v útočném pásmu a snažil se přihrát svým obráncům. Místo toho přihrál mezi obránce, kde byl Isach. Ten přihrál Dudovi,který se dostal do samostatného úniku a nekompromisní střelou vyrovnal. Poté se příležitosti střídali na obou stranách. Hrál se vyrovnaný hokej s řadou nepřesností. V řádné hrací době gól už nepadl. Z prodloužení uběhla pouze minuta, když Maděra nabruslil do obraného pásma Lomnice a vystřelil přes obránce. První střelu Mrázek vyrazil, ale dorážka Maděry skončila za brankovou čarou. Turnov se tak ujal vedení v sérii 0:1. Další zápasy jsou naplánovány na oba příští víkendové dny. První zápas se hraje v sobotu 20.2.od 18.00.