Lomnice - V pátek 24. ledna proběhla ve spolupráci s Českým hokejem na lomnickém zimním stadionu náborová akce - Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje. Akci navštívilo 11 malých nadšenců, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát hokej a odnesli si spoustu nových zkušeností.

Redakce, 25.01.2020
Týden hokeje s HC Lomnice n/P

Rodiče zhlédli prezentaci s veškerými informacemi jak od Českého hokeje, tak o připravovaných akcích a náborových pravidlech v Hokejovém klubu Lomnice nad Popelkou.

Na ledě byla připravena pro děti spousta zábavy. Děti mohly absolvovat čtyři stanoviště, kde probíhaly soutěže o největší počet nasbíraných míčků, pomocí chodítek mohly děti, které ještě nikdy na ledě nebyly, udělat své první krůčky a učily se základům rovnováhy a stability na bruslích. Pokročilejší si projely obratnostní dráhu, dále, honičky, střelbu na brankáře a nechyběla ani ukázka mini-hokeje hráčů přípravky lomnického klubu. Rodiče tak měli možnost vidět porovnání, kam se mohou jejich děti po roce posunout ve svých hokejových dovednostech.

Celého dne se samozřejmě zúčastnili i trenéři lomnického klubu. S pokřikem lomnického fan-klubu se děti poté společně vyfotily. Jako doprovodný program si děti prohlédly střelnici a tělocvičnu a odnesly si spoustu dárků od Českého hokeje a lomnického klubu.

Kompletní foto-galerii z Týdne hokeje v Hokejovém klubu Lomnice nad popelkou naleznete zde.