Klub, 12.03.2020
Utkání o BRONZ se odehraje bez diváků
L O M N I C E - ZÁPAS o 3. místo se odehraje BEZ DIVÁKŮ. Hokejový klub Lomnice nad Popelkou bude postupovat dle rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu pořádání hromadných akcí nad 100 lidí. Nejbližší a zároveň poslední mistrovské utkání Krajské ligy mužů Libereckého kraje zápas o 3. místo se odehraje BEZ DIVÁKŮ. Všechny prostory Zimního stadionu pro sledování tohoto zápasu budou uzavřeny.
Hokejový klub zároveň zrušil víkendový turnaj mládeže a bude omezovat přístup na zimní stadión v Lomnici nad Popelkou tak, aby počet sportovců, návštěvníků, zaměstnanců a pořadatelů nepřekročil stanovenou hranici. Dbejte, prosím, pokynů pořadatelů a zaměstnanců zimního stadiónu. O případných dalších krocích a opatřeních vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení a zachovejte nám svoji přízeň.