Praha, Liberec - K utkání na Kobru odjížděli lomničtí hokejisté citelně oslabeni. Neúplný kádr doplněný dvěma juniory sehrál se soupeřem dvě třetiny vyrovnanou partii. V průběhu utkání lomničtí obdrželi dva vyšší tresty a zranění kolene vyřadilo Kinčla ze hry. Katastrofální vstup do třetí třetiny, kdy za sedm minut třikrát inkasovali rozhodlo o jejich porážce.

Nedělní zápas prvních dvou týmů přineslo přestřelku. Do utkání vstoupili lépe hráči Lomnice a rychle šli do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině byli však domácí lepším týmem a nasázeli hostům šest gólů. Do kabin se šlo za stavu 6:5 pro Liberec. Na začátku třetí třetiny se podařilo Lomnickým hokejistům zápas otočit dvěma rychlými góly. A když Karásek ve 14. a Junek v 18. minutě přidal další dvě branky bylo o utkání rozhodnuto. Drahoňovský si po svém minulém střeleckém víkendu znovu s chutí zastřílel. Podařilo se mu skórovat čtyřikrát.

" />
Redakce, 08.12.2015
Utkání o první místo lomničtí otočili

Ohasy trenérů : Martin Knap

Utkání v Praze jsme si prohráli špatným vstupem do třetí třetiny. Za nerozhodného stavu po dvou třetinách jsme do té třetí vstoupili velmi špatně. Během sedmi minut dostat tři góly je těžko akceptovatelné. A když k tomu ještě přičtu Kinčlovo zranění je zklamání o to větší.

V nedělním zápase jsme si podobným výpadkem zkomplikovali zápas ve druhé třetině. To jsme inkasovali dokonce šestkrát. Naštěstí jsme ještě měli dost času se zápasem něco udělat ve třetí třetině. Hru se nám podařilo zpřesnit, zlepšili jsme pohyb a dokázali proměnit nabídnuté šance. Přesto s těmito nepochopitelnými výpadky ve hře moc spokojeni být nemůžeme. To musíme z naší hry odstranit. Zápas se nám však podařilo otočit a dotáhli jsme ho do vítězného konce. S konečným výsledkem tedy můžeme být naopak nadmíru spokojeni.