Lomnice – Lomnice v dramatickém závěru zápasu brala tři body a 3. místo v poháru Českého ráje.

Redakce, 03.02.2019
V poháru třetí plus tři body

Úvodní třetina patřila domácím. Tři góly v síti Turnova se zdály jako dostatečný a pohodlný náskok. Soupeř však nejprve snížil na začátku prostřední části hry a v jejím úplném závěru dokonce vyrovnal. Začínalo se tedy jako na začátku za nerozhodného stavu. Vítěznou branku se domácím podařilo vstřelit v sedmé minutě závěrečné třetiny a tento náskok si udrželi i přes závěrečnou power-play až do konce utkání.
Příští víkend bude Lomnice hostit lídra soutěže HC SS Jičín. Minulý víkend těsná prohra s tímto soupeřem v prodloužení je ještě v živé paměti. Odveta bude slibovat napínavý zápas. Přijďte podpořit naše hochy v bojích o play-off. Utkání začne tentokrát v sobotu 9.2. 2019 od 18.00 hod.