Frýdlant v Čechách – Lomnice nad HC Frýdlant vyhrála těsně. Rozdílem jednoho gólu. Vstup do utkání měli Lomničtí parádní. Ve čtvrté minutě ujeli Rudiš s Knapem a situaci dva na jednoho s přehledem proměnili. V páté minutě z mezikruží překonal Sýkoru, po Knapově přihrávce, Špaček. V osmé minutě po pasu Sehnoutky přebruslil frýdlantskou obranu Rudiš, bylo to už tři nula. Z branky domácích odešel Sýkora a nahradil ho Blažek. " />
Redakce, 01.02.2016
V semifinále play off - Frýdlant nebo Turnov

Ve druhé třetině přibylo několik vyloučení na straně Lomnice. Frýdlant hrál v početní převaze pěti proti třem. Dokázal snížit na rozdíl jediného gólu. V oslabení ujel Rudiš a blafákové zakončení prošlo pod Blažkovým betonem. Do konce třetiny využili domácí další přesilovku a snížili na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině měli zase výhodu dvojnásobné přesilové hry lomničtí. Vytvořili si množství šancí, ale zůstaly nevyužity. V závěrečné power play ještě měl Frýdlant několik slibných příležitostí, ale všechny pokusy ztroskotaly na výborně chytajícím Mrázkovi.

Ohasy trenérů : Martin Knap

Do dnešního utkání se zapojili všichni junioři. Do obou dalších zápasů, které nás čekají v základní části nastoupí mladí v maximální možné míře. Právě nedisciplinovanost mladých hráčů nás dnes posílala příliš často do oslabení. To nás stálo hodně sil. Společně s neproměňováním vyložených šancí se dnešní vítězství rodilo ztěžka.

Česká Lípa – Nedělní utkání se hrálo dvě třetiny v poklidném tempu. Až ve třetí třetině po snížení stavu z 3:0 na 3:2 se začal hrát hokej připomínající soutěžní utkání. Bylo znát, že utkání již pro oba soupeře nic neřeší. Jeho výsledek nemohl ovlivnit ani umístění dalších týmů v tabulce. Česká Lípa již postoupí do play-off z třetího místa a semifinále si zahraje s HC Slavoj Liberec. Lomničtí na svého soupeře musí čekat až do posledního kola. Turnov a Frýdlant mají před závěrečným kolem stejný počet bodů. Bilanci vzájemných zápasů má lepší Turnov. Pokud Turnov porazí Českou Lípu za tři body, bude soupeřem Lomnice Turnov. Frýdlant, pokud chce postoupit do vyřazovacích bojů, musí získat o bod více než Turnov. Frýdlant se v posledním kole utká s HC Slavoj Liberec.