Lomnice n/P, Frýdlant v Čechách – V sobotu domácí nastupovali v záři nového osvětlení. Starosta, představitelé města a zástupci zhotovitelských firem předali do rukou předsedy pana ing. Jiřího Junka nové osvětlení zimniho stadionu. Pan starosta Mgr. Josef Šimek hokejistům popřál hodně úspěchů. Domácím se podařilo v sobotním zápase zvítězit. V neděli Lomnice odjížděla na led Žižkova. Zápas skončil remízou. Příští víkend přivítají lomničtí lídra pražské soutěže mužstvo HC Letci Letňany.

Redakce, 05.12.2016
Výhra pod novým osvětlením