Lomnice - Nečekané drama se šťastným koncem. Tak by se dal charakterizovat včerejší zápas s Varnsdorfem.

Redakce, 20.01.2020
Vyhrocený závěr s Varnsdorfem

V úvodu utkání domácí sice brzy inkasovali po chybě obrany v rozehrávce, ale poté čtyřmi góly ve čtyřech minutách si vytvořili dostatečný náskok. Kdo by čekal, že utkání skončí jednoznačným debaklem, tak se rozhodně mýlil. Varnsdorf domácí hokejisty dokázal pořádně potrápit. Zásluhu na tom měl především hostující brankář Kácha, který se rozchytal k výbornému výkonu a likvidoval jednu šanci domácích za druhou. Houževnatý soupeř dokázal těsně po skončení přesilové hry v 59. minutě vyrovnat a vypadalo to na prodloužení. Domácí však v dalším střídání přece jen strhli vítězství na svou stranu.
Příští týden v sobotu od 18. hodin nás čeká na lomnické půdě utkání s českolipskými predátory.