N3, sobota 25.1.2020
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Česká Lípa
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 13. Lemfeld (Syrovátka), 46. Maryška (Syrovátka), 57. Berka – 1. Dvořák (Žák). Rozhodčí: Touš-. Vyloučení: 4/6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 163 . Střely na branku: 39/18. Průběh utkání: 0:1,3:1,.
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: DULÁK Martin - MARTINEC Vladimír, LEMFELD Radek, BARTOŠ Tadeáš, SYROVÁTKA Jakub, KOTULA Lukáš. - RUDIŠ Darek, DRAHOŇOVSKÝ Daniel, JUNEK Jiří, SYROVÁTKA Lukáš, Berka Filip, MAŤÁTKO Martin, MIZERA Filip, MARYŠKA Jiří, SEHNOUTEK Jakub.
HC Česká Lípa: BOUŠKA Martin - VLADIMIROV Vladimír, ŽÁK Jiří, MICHAJLIČENKO Petr HOLČÁK Radek, ČERNÝ Adam, HRUŠKA Michal, HAVEL Jonáš, HAU Jiří, VEBER Ondřej, PREUSSLER Milan, DVOŘÁK Vítek, OSMANI Florián, GAZSI Matěj, INEMAN Filip, KRUPIČKA Lukáš, ŠESTÁK Václav,